Tuote 9051 A2 C 6,3X19
Levyruuvit, kanta ISO 4762 muk.
Nimikkeen numero
9051263 19
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377206466
Nettopaino 100:aa kohti
0,537 kg
Nimikkeen numero
9051263 19
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377206466
Nettopaino 100:aa kohti
0,537 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 14 " |
| Kokonaispituus (l) | 19 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,75 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6 mm |
| Mitta t (t) | 3,4 mm |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- levykierre- kuusiokolo
- kanta ISO 4762 muk.
Jaa Tuote 9051 A2 C 6,3X19