Tuote 9051 A4 C 4,8X70
Levyruuvit, kanta ISO 4762 muk.
Nimikkeen numero
9051448 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377206725
Nettopaino 100:aa kohti
0,796 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
9051448 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377206725
Nettopaino 100:aa kohti
0,796 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 2,75 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Mitta t (t) | 2,92 mm |
| Kanta | SW 4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- levykierre- kuusiokolo
- kanta ISO 4762 muk.
Jaa Tuote 9051 A4 C 4,8X70