Tuote 9051 A4 C 5,5X60
Levyruuvit, kanta ISO 4762 muk.
Nimikkeen numero
9051455 60
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377206855
Nettopaino 100:aa kohti
0,963 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
9051455 60
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377206855
Nettopaino 100:aa kohti
0,963 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 12 " |
| Kokonaispituus (l) | 60 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 2,375 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6 mm |
| Mitta t (t) | 3,4 mm |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- levykierre- kuusiokolo
- kanta ISO 4762 muk.
Jaa Tuote 9051 A4 C 5,5X60