Tuote 9057 A2 A 6,5X50
Julkisivuruuvit kärjellä, tiivistelaatta 16 mm
Nimikkeen numero
9057265 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377210975
Nettopaino 100:aa kohti
1,155 kg
Pakkausyksiköt:
200
1.200
28.800
Nimikkeen numero
9057265 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377210975
Nettopaino 100:aa kohti
1,155 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 4,6 mm |
| Kanta | SW 3/8" |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kierteen pituus (b) | 50 mm |
| Levyn ulkohalkaisija (d2) | 16 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Profiililevyjen ja kuitusementin kiinnittäminen puu-, teräs- ja alumiinialusrakenteisiinKulloinenkin poran halkaisija löytyy rakennustarkastushyväksynnästä.
Puu: 30 mm:n vähimmäissisäänruuvaussyvyys on huomioitava
Teräs: Tapin on työnnyttävä 7 mm esiin metallialusrakenteessa.
Käyttöalue
Puurakennus, Julkisivu, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Muoto A- karkea kierre ja kärki puualusrakenteille sekä ohutseinäisille levyille < 3 mm
- ETA -13/0178 voimassa 75 mm:n pituudesta alkaen
- Sandwich-paneelien kiinnitysruuvit
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9057 A2 A 6,5X50