Tuote 9059 A2 A 6,5X75
Julkisivuruuvit kärjellä, tiivistelaatta 19 mm
Nimikkeen numero
9059265 75
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377211491
Nettopaino 100:aa kohti
1,665 kg
Nimikkeen numero
9059265 75
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377211491
Nettopaino 100:aa kohti
1,665 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 75 mm |
| lanka Net | puu thread |
| Kanta | SW 3/8" |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 4,6 mm |
| Kierteen pituus (b) | 64 mm |
| Levyn ulkohalkaisija (d2) | 19 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Profiililevyjen ja kuitusementin kiinnittäminen puu-, teräs- ja alumiinialusrakenteisiinKulloinenkin poran halkaisija löytyy rakennustarkastushyväksynnästä.
Puu: 30 mm:n vähimmäissisäänruuvaussyvyys on huomioitava
Teräs: Tapin on työnnyttävä 7 mm esiin metallialusrakenteessa.
Käyttöalue
Julkisivu, Puurakennus, Metallirakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Muoto A- karkea kierre ja kärki puualusrakenteille sekä ohutseinäisille levyille < 3 mm
- ETA -13/0178 voimassa 75 mm:n pituudesta alkaen
- Sandwich-paneelien kiinnitysruuvit
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9059 A2 A 6,5X75