Tuote 9065 A2 C 3,9X25 TX15
Levyruuvit, peitekanta vastaa DIN 7981
Nimikkeen numero
90652T39 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377310996
Nettopaino 100:aa kohti
0,203 kg
Nimikkeen numero
90652T39 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377310996
Nettopaino 100:aa kohti
0,203 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,9 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kanta | TX15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 7 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1 " |
| pään muoto | hattupääkappaleen |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,15 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
Metallirakennus, JulkisivuJaa Tuote 9065 A2 C 3,9X25 TX15