Tuote 9067 A2-Cu 4,5X80 Z
Peltiruuvit 2-os. sis. tiivistelaatan 15 mm
Nimikkeen numero
906722145 80
Teräslaatu
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377212429
Nettopaino 100:aa kohti
0,780 kg
Pakkausyksiköt:
200
1.600
38.400
Nimikkeen numero
906722145 80
Teräslaatu
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377212429
Nettopaino 100:aa kohti
0,780 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | puu thread |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Vulkanoimalla valmistettu EPDM-tiivistelevy- Säänkestävä EPDM-tiivistelevyn ansiosta
- Ilma- ja vesitiivis EPDM-tiivistelevyn ansiosta
Käyttötarkoitukset
- Käyttöön ulkona ja kosteissa tiloissa.- Levytyöstöt puualusrakenteilla.
- Verhoilujen käyttöön räystäslevyjen kanssa.
Käyttöalue
Julkisivu, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa Tuote 9067 A2-Cu 4,5X80 Z