Tuote 9068 A2 5,0X280 Z
Peltiruuvit 2-os. sis. tiivistelaatan 20 mm
Nimikkeen numero
906822045 280
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377268587
Nettopaino 100:aa kohti
2,640 kg
Pakkausyksiköt:
100
9.600
Nimikkeen numero
906822045 280
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377268587
Nettopaino 100:aa kohti
2,640 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 280 mm |
| lanka Net | puu thread |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Vulkanoimalla valmistettu EPDM-tiivistelevy- Säänkestävä EPDM-tiivistelevyn ansiosta
- Ilma- ja vesitiivis EPDM-tiivistelevyn ansiosta
Käyttötarkoitukset
- Käyttöön ulkona ja kosteissa tiloissa.- Levytyöstöt puualusrakenteilla.
- Verhoilujen käyttöön räystäslevyjen kanssa.
Käyttöalue
Julkisivu, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa Tuote 9068 A2 5,0X280 Z