Tuote 9082 A2 M 6X90 TX15
Tappiruuvit, avainpinta
Nimikkeen numero
90822T6 90
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377396730
Nettopaino 100:aa kohti
1,193 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
90822T6 90
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377396730
Nettopaino 100:aa kohti
1,193 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| lanka Net | Puu / metrinen |
| Kanta | TX15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Pituus, puukierre (lh) | 52 mm |
| Pituus, metrinen kierre (lm) | 35 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Kattoripustukset kaapelihyllyjä, putkia, traversseja jne. varten.Aurinkosähköalan alusrakenteiden kiinnittämiseen.
Aurinkoenergialiiketoimintaa varten
Erilaiset mallit ja räätälöinnit
Käyttöalue
Aurinkokenno, Metallirakennus, Saniteetti, SähköOminaisuudet
- Ø6 ei kuusiokulmaa kierteiden välissäJaa Tuote 9082 A2 M 6X90 TX15