Tuote 9083 A4 7X60 TX30
TX-saranaruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
908347 60
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377361561
Nettopaino 100:aa kohti
1,070 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
908347 60
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377361561
Nettopaino 100:aa kohti
1,070 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 7 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 60 mm |
| lanka Net | puu thread |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 14 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Ytimen halkaisija | 4,2 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttöalue
PuurakennusJaa Tuote 9083 A4 7X60 TX30