Tuote 9085 A2 M 3
Yhdistelmämutterit, liikkuva aluslevy
Nimikkeen numero
908523
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377216557
Nettopaino 100:aa kohti
0,073 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
908523
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377216557
Nettopaino 100:aa kohti
0,073 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Mitta h (h) | 0,6 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 5,5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Laipan halkaisija (dc) | 8 mm |
| Mitta f (f) | 1,25 mm |
| Korkeus (m) | 2,4 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa Tuote 9085 A2 M 3