Tuote 9085 A2 M 6
Yhdistelmämutterit, liikkuva aluslevy
Nimikkeen numero
908526
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377216588
Nettopaino 100:aa kohti
0,452 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
908526
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377216588
Nettopaino 100:aa kohti
0,452 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Mitta h (h) | 1,5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Laipan halkaisija (dc) | 18 mm |
| Mitta f (f) | 2,2 mm |
| Korkeus (m) | 5 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa Tuote 9085 A2 M 6