Tuote 9086 A2 5,5X38 TX20 - RAL 7047
Trespo TX-ristiurapuuruuvit, kohokupukanta
Nimikkeen numero
90862704755 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377391100
Nettopaino 100:aa kohti
0,402 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
90862704755 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377391100
Nettopaino 100:aa kohti
0,402 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | puu thread |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,7 mm |
| Väri | RAL 7047 - lennonharmaa |
| Kierteen pituus (b) | 25 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- Ihanteellinen ruuviliitoksiin puualalla.- Sopii kiinnitettävän osan väriin.
Käyttöalue
PuurakennusOminaisuudet
- Jauhemaalattu- RAL 7047
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9086 A2 5,5X38 TX20 - RAL 7047