Tuote 9087 A2 4,5X120 TX20
Peltiruuvit 3-os. sis. tiivistelaatan 15 mm
Nimikkeen numero
908723045 120
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377216984
Nettopaino 100:aa kohti
1,140 kg
Pakkausyksiköt:
100
1.200
28.800
Nimikkeen numero
908723045 120
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377216984
Nettopaino 100:aa kohti
1,140 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 120 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Irtonainen EPDM-tiivistelevy- Säänkestävä EPDM-tiivistelevyn ansiosta
- Ilma- ja vesitiivis EPDM-tiivistelevyn ansiosta
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- Käyttöön ulkona ja kosteissa tiloissa.- Levytyöstöt puualusrakenteilla.
- Verhoilujen käyttöön räystäslevyjen kanssa.
Käyttöalue
Julkisivu, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa Tuote 9087 A2 4,5X120 TX20