Tuote 9090 A2 3,5X20 TX15
Uppokantaruuvit kestomuoveille
Nimikkeen numero
90902T35 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377395344
Nettopaino 100:aa kohti
0,107 kg
Pakkausyksiköt:
500
405.000
Nimikkeen numero
90902T35 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377395344
Nettopaino 100:aa kohti
0,107 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | Muovi thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,65 mm |
| Kanta | TX15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Korkea veto- ja vääntölujuus- Vähäinen säteittäinen halkeilu pienten kylkikulmien ansiosta.
- Erittäin vahva itselukitus löystymistä vastaan
- Lisääntynyt tärinänkestävyys
Käyttötarkoitukset
Suoraan ruuvaamiseen ilman kierteiden leikkaamista muovimateriaaleihin, erityisesti kestomuoveihin.Käyttöalue
Muut käyttötavat, Muottien valmistusOminaisuudet
- uppokanta- TX-asema
Jaa Tuote 9090 A2 3,5X20 TX15