Tuote 9091 A2 2,0X14 TX6
Kupukantaruuvit kestomuoveille
Nimikkeen numero
90912T20 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377408235
Nettopaino 100:aa kohti
0,032 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
90912T20 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377408235
Nettopaino 100:aa kohti
0,032 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| lanka Net | Muovi thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,6 mm |
| Kanta | TX6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Korkea veto- ja vääntölujuus- Vähäinen säteittäinen halkeilu pienten kylkikulmien ansiosta.
- Erittäin vahva itselukitus löystymistä vastaan
- Lisääntynyt tärinänkestävyys
Käyttötarkoitukset
Suoraan ruuvaamiseen ilman kierteiden leikkaamista muovimateriaaleihin, erityisesti kestomuoveihin.Käyttöalue
Muut käyttötavat, Muottien valmistusOminaisuudet
- Pyöreä pää- TX-asema
Jaa Tuote 9091 A2 2,0X14 TX6