Tuote 9098 A2 BZ 6,3X200
Julkisivuruuvit tapilla, tiivistelaatta 22 mm
Nimikkeen numero
9098263 200
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377222190
Nettopaino 100:aa kohti
3,995 kg
Pakkausyksiköt:
100
300
7.200
Nimikkeen numero
9098263 200
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377222190
Nettopaino 100:aa kohti
3,995 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 200 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 4,8 mm |
| Kanta | SW 3/8" |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 64 mm |
| Levyn ulkohalkaisija (d2) | 22 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Profiililevyjen ja kuitusementin kiinnittäminen teräs- ja alumiinirakenteisiin.Vastaavat poraushalkaisijat löytyvät rakennusviranomaisten hyväksynnöistä.
Teräs: Metallirakenteeseen kiinnitettävän tapin ulkoneman on oltava 7 mm.
Käyttöalue
Julkisivu, Metallirakennus, Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Muoto BZ- Hienokierre ja tappi teräsalusrakenteille > 3 mm
- ETA-13/0178 voimassa 75 mm:n pituudesta alkaen
- Sandwich-paneelien kiinnitysruuvit
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9098 A2 BZ 6,3X200