Tuote 9100 A2 C 2,9X6,5 SP4
Lieriökantaiset lukkoruuvit, kaksireikäkäyttö, levykierre
Nimikkeen numero
9100229 65
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377128218
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9100229 65
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377128218
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,9 mm |
| Kokonaispituus (l) | 6,5 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | SP-4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kaksireikä |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys 2 - Reikä - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- kaksireikäkanta
- lieriökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9100 A2 C 2,9X6,5 SP4