Tuote 9100 A2 C 4,2X13 SP8
Lieriökantaiset lukkoruuvit, kaksireikäkäyttö, levykierre
Nimikkeen numero
9100242 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377128621
Nettopaino 100:aa kohti
0,146 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9100242 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377128621
Nettopaino 100:aa kohti
0,146 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 13 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Kanta | SP-8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kaksireikä |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys 2 - Reikä - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- kaksireikäkanta
- lieriökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9100 A2 C 4,2X13 SP8