Tuote 9101 A2 M 3X16 SP4
Lieriökantaiset lukkoruuvit, kaksireikäkäyttö, metrinen kierre
Nimikkeen numero
910123 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377126672
Nettopaino 100:aa kohti
0,104 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
910123 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377126672
Nettopaino 100:aa kohti
0,104 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | SP-4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kaksireikä |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys 2 - Reikä - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- kaksireikäkanta
- lieriökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9101 A2 M 3X16 SP4