Tuote 9102 A2 C 4,8X16 SP10
Uppokantaiset lukkoruuvit kaksireikäkäytöllä, levykierre
Nimikkeen numero
9102248 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377128942
Nettopaino 100:aa kohti
0,175 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9102248 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377128942
Nettopaino 100:aa kohti
0,175 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,15 mm |
| Kanta | SP-10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kaksireikä |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys 2 - Reikä - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- kaksireikäkanta
- uppokanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9102 A2 C 4,8X16 SP10