Tuote 9103 A2 M 6X40 SP1/4
Uppokantaiset lukkoruuvit kaksireikäkäytöllä, metrinen kierre
Nimikkeen numero
910326 40
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377127150
Nettopaino 100:aa kohti
0,784 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
910326 40
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377127150
Nettopaino 100:aa kohti
0,784 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,45 mm |
| Kanta | SP-1/4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kaksireikä |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys 2 - Reikä - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- kaksireikäkanta
- uppokanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9103 A2 M 6X40 SP1/4