Tuote 9110 A2 C 6,3X16 ISK-PIN 4
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo + nast, levykierre
Nimikkeen numero
9110263 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377130105
Nettopaino 100:aa kohti
0,440 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9110263 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377130105
Nettopaino 100:aa kohti
0,440 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,3 mm |
| Kanta | SW 4 PIN |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo NASTA |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys NASTA - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- KUUSIOKOLO + NASTA
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9110 A2 C 6,3X16 ISK-PIN 4