Tuote 9111 A2 M 12X70 HEX-PIN 8
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo + nasta, metrinen kierre
Nimikkeen numero
9111212 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377363411
Nettopaino 100:aa kohti
5,900 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9111212 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377363411
Nettopaino 100:aa kohti
5,900 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 21 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6,6 mm |
| Kanta | SW 8 PIN |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo NASTA |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys NASTA - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- KUUSIOKOLO + NASTA
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9111 A2 M 12X70 HEX-PIN 8