Tuote 9111 A2 M 4X8 ISK-PIN 2,5
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo + nasta, metrinen kierre
Nimikkeen numero
911124 8
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377127334
Nettopaino 100:aa kohti
0,113 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
911124 8
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377127334
Nettopaino 100:aa kohti
0,113 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Kanta | SW 2,5 PIN |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo NASTA |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys NASTA - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- KUUSIOKOLO + NASTA
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9111 A2 M 4X8 ISK-PIN 2,5