Tuote 9111 A2 M 8X10 ISK-PIN 5
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo + nasta, metrinen kierre
Nimikkeen numero
911128 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377127860
Nettopaino 100:aa kohti
0,650 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
911128 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377127860
Nettopaino 100:aa kohti
0,650 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 14 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,4 mm |
| Kanta | SW 5 PIN |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo NASTA |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys NASTA - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- KUUSIOKOLO + NASTA
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9111 A2 M 8X10 ISK-PIN 5