Tuote 9112 A2 C 4,2X38 ISK-PIN 2,5
Uppokantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo + nasta, levykierre
Nimikkeen numero
9112242 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377129857
Nettopaino 100:aa kohti
0,277 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9112242 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377129857
Nettopaino 100:aa kohti
0,277 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,1 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,6 mm |
| Kanta | SW 2,5 PIN |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo NASTA |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys NASTA - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- KUUSIOKOLO + NASTA
- uppokanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9112 A2 C 4,2X38 ISK-PIN 2,5