Tuote 9121 A2 M 10X80 TX-PIN 45
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, TX + nasta, metrinen kierre
Nimikkeen numero
9121210 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377363503
Nettopaino 100:aa kohti
4,650 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9121210 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377363503
Nettopaino 100:aa kohti
4,650 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 17,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,5 mm |
| Kanta | TX45 PIN |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX NASTA |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys NASTA - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- TX + NASTA
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9121 A2 M 10X80 TX-PIN 45