Tuote 9130 A2 C 4,8X32
Kupukantaiset lukkoruuvit, kertakäyttö, levykierre
Nimikkeen numero
9130248 32
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377131225
Nettopaino 100:aa kohti
0,380 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9130248 32
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377131225
Nettopaino 100:aa kohti
0,380 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 32 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,1 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kertakäyttö |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys kertakäyttöinen - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- kertakäyttökanta
- puolipyöreä kanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9130 A2 C 4,8X32