Tuote 9131 A2 M 8X45
Kupukantaiset lukkoruuvit, kertakäyttö, metrinen kierre
Nimikkeen numero
913128 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377132826
Nettopaino 100:aa kohti
1,650 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
913128 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377132826
Nettopaino 100:aa kohti
1,650 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kertakäyttö |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Turvakiinnitys kertakäyttöinen - työstettävä vain erityisellä terälläKäyttötarkoitukset
Ihanteellinen suoja satunnaisia varkaita vastaan, koska helppo irrottaminen estetään erityisellä asennustyökalullaKäyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- kertakäyttökanta
- puolipyöreä kanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9131 A2 M 8X45