Tuote 9140 A2 M 10X30 ja tulpat
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo ja tulppa, metrinen kierre
Nimikkeen numero
9140210 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377133144
Nettopaino 100:aa kohti
2,150 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
9140210 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377133144
Nettopaino 100:aa kohti
2,150 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 17,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,5 mm |
| Kanta | SW 6 |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Ruuvi + tulppa yhdessä MPY:ssä- Irrottamaton kiinnitys
Käyttötarkoitukset
Malli: Tulppa sisään lyötäväksi ruuvauksen jälkeen.Tulppa on irrallisena mukana.
Käyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- KUUSIOKOLO ja tulppa
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9140 A2 M 10X30 ja tulpat