Tuote 9140 A2 M 6X45 ja tulpat
Matalapyöreäkantaiset lukkoruuvit, kuusiokolo ja tulppa, metrinen kierre
Nimikkeen numero
914026 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377132970
Nettopaino 100:aa kohti
0,890 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
914026 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377132970
Nettopaino 100:aa kohti
0,890 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,3 mm |
| Kanta | SW 4 |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Ruuvi + tulppa yhdessä MPY:ssä- Irrottamaton kiinnitys
Käyttötarkoitukset
Malli: Tulppa sisään lyötäväksi ruuvauksen jälkeen.Tulppa on irrallisena mukana.
Käyttöalue
Turvallisuustekniikka, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Metrinen kierre- KUUSIOKOLO ja tulppa
- litteä pyörökanta
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9140 A2 M 6X45 ja tulpat