Tuote 9147 A4 4,5X25/18 TX20 CUT
Uppokantaiset puurakennusruuvit, jyrsintäruoteet, vahvistettu pää
Nimikkeen numero
9147445 25/18
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377279453
Nettopaino 100:aa kohti
0,190 kg
Pakkausyksiköt:
500
13.500
324.000
Nimikkeen numero
9147445 25/18
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377279453
Nettopaino 100:aa kohti
0,190 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,7 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
| Jyrsinkylkien lukumäärä | 6 Pcs. |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Ei esiporausta
Esiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
PuurakennusOminaisuudet
- Uppokanta 90°- vahvistettu kantapohja
- TX-XZN
- CUT-kärki
- jyrsintäruoteet kannan alla
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9147 A4 4,5X25/18 TX20 CUT