Tuote 9167 A2 4,5X90 Z
Peltiruuvit 2-os. sis. tiivistelaatan 15 mm
Nimikkeen numero
916722045 90
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377222657
Nettopaino 100:aa kohti
0,880 kg
Pakkausyksiköt:
100
1.200
28.800
Nimikkeen numero
916722045 90
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377222657
Nettopaino 100:aa kohti
0,880 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Vulkanoimalla valmistettu EPDM-tiivistelevy- Säänkestävä EPDM-tiivistelevyn ansiosta
- Ilma- ja vesitiivis EPDM-tiivistelevyn ansiosta
Käyttötarkoitukset
- Käyttöön ulkona ja kosteissa tiloissa.- Levytyöstöt puualusrakenteilla.
- Verhoilujen käyttöön räystäslevyjen kanssa.
Käyttöalue
Julkisivu, AurinkokennoJaa Tuote 9167 A2 4,5X90 Z