Tuote 9191 A2 3,5X20 TX15
Kupukantaruuvit kestomuoveille laipalliset
Nimikkeen numero
91912T35 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377395764
Nettopaino 100:aa kohti
0,129 kg
Pakkausyksiköt:
500
315.000
Nimikkeen numero
91912T35 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377395764
Nettopaino 100:aa kohti
0,129 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | Muovi thread |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,55 mm |
| Kanta | TX15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Laipan halkaisija (dc) | 7 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Korkea veto- ja vääntölujuus- Vähäinen säteittäinen halkeilu pienten kylkikulmien ansiosta
- Erittäin vahva itselukitus löystymistä vastaan
- Lisääntynyt tärinänkestävyys
Käyttötarkoitukset
Suoraan ruuvaamiseen ilman kierteiden leikkaamista muovimateriaaleihin, erityisesti kestomuoveihin.Käyttöalue
Muut käyttötavat, Muottien valmistusOminaisuudet
- Pyöreä pää- TX-asema
- Laippa
Jaa Tuote 9191 A2 3,5X20 TX15