Tuote 9387 A2 4,5X60 TX20 porakärki
Peltiruuvit 2-os. sis. tiivistelaatan 15 mm, porakärki
Nimikkeen numero
938722045 65
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377398512
Nettopaino 100:aa kohti
0,680 kg
Pakkausyksiköt:
200
2.400
57.600
Nimikkeen numero
938722045 65
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377398512
Nettopaino 100:aa kohti
0,680 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 65 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
PorakärkiLevyjen esiporaus puurakenteissa voidaan suurimmalta osin jättää pois.
- Vulkanoimalla valmistettu EPDM-tiivistelevy
- Säänkestävä EPDM-tiivistelevyn ansiosta
- Ilma- ja vesitiivis EPDM-tiivistelevyn ansiosta
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- Käyttöön ulkona ja kosteissa tiloissa.- Levytyöstöt puualusrakenteilla.
- Verhoilujen käyttöön räystäslevyjen kanssa.
Käyttöalue
Julkisivu, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa Tuote 9387 A2 4,5X60 TX20 porakärki