Tuote 9510 A2/CV 5,5X60 TX30
Uppokant. bimetalliset siipiporaruuvit
Nimikkeen numero
95102B1255 60
Teräslaatu
BI-Metall A2
EAN/GTIN
4043377319814
Nettopaino 100:aa kohti
0,766 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
95102B1255 60
Teräslaatu
BI-Metall A2
EAN/GTIN
4043377319814
Nettopaino 100:aa kohti
0,766 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 60 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,8 mm |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kannan korkeus (k) | 3,9 mm |
| Poranterän pituus (lp) | 17 mm |
| Mitta dp (dp) | 5,05 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- AikasäästöPoraaminen, muotoilu ja liittäminen yhdessä työvaiheessa
- Alentaa kustannuksia
Ei työkalun vaihtoa, ei poratyökaluja
- Siivet
estävät pakkosyötön kiinnitettävään materiaaliin
Käyttötarkoitukset
- Puun kiinnittäminen teräsalusrakenteisiinKäyttöalue
Metallirakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- BI-metalli - Erityinen hitsausmenetelmä liittää ruostumattoman teräsruuvin karkaistuun hiilikuituteräskärkeen- Uppokanta
- Siivet - nämä estävät pakkosyötön
- jyrsintäruoteet
- porakärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9510 A2/CV 5,5X60 TX30