Art. 9042 A4 5,0X80/60 TX25
Śruby Quadra Speed łeb soczew. stożk. z końcó. CUT
Numer pozycji
9042450 80/60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377228420
Waga netto na 100
0,710 kg
Jednostki opakowania:
200
2.400
57.600
Numer pozycji
9042450 80/60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377228420
Waga netto na 100
0,710 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Długość gwintu (b) | 60 mm |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Bez wyłamywania drewna
Końcówka tnąca umożliwia precyzyjne osadzenie bez wyłamywania drewna.
Bez przebarwień
Kwasoodporna stal nierdzewna zapobiega powstawaniu przebarwień drewna oraz łbów śrub.
Szybkie mocowanie
Rewolucyjny gwint 4-kątny zapewnia optymalne momenty obrotowe wkręcania. Dzięki temu mocowanie elementów elewacyjnych odbywa się szybko i bezpiecznie.
Bez korozji śruby
Stal nierdzewna A4 zapobiega korozji śruby spowodowanej przez kwas garbnikowy wydzielany przez drewno.
Doskonałe walory estetyczne
Ozdobny łeb i karby frezujące pod łbem zapewniają wysoką estetykę.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Idealne dla zakładów stolarskich, ciesielskich i wykonawców oraz wszystkich osób wykonujących konstrukcje drewniane.Do połączeń kątowych płyt wiórowych, MDF i litego drewna, do przykręcania w niewielkiej odległości od krawędzi.
Mocowanie okuć okien drewnianych, desek obiciowych oraz desek balkonowych.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, ElewacjeWłaściwości
- Rewolucyjny gwint 4-kątny- karb tnący
- gniazdo sześciokarbowe TX
- bezpieczne mocowanie na wiele lat
- karby frezujące pod łbem
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9042 A4 5,0X80/60 TX25