Art. 9044 A2 5,0X60/36 TX25
Śruby do drewna SP-Drill łeb płaski z końc. Wierc.
Numer pozycji
9044250 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377198617
Waga netto na 100
0,530 kg
Jednostki opakowania:
200
2.400
57.600
Numer pozycji
9044250 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377198617
Waga netto na 100
0,530 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Długość gwintu (b) | 36 mm |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Bez wyłamywania drewna
Końcówka wiercąca eliminuje naprężenia w drewnie, zapobiegając w ten sposób jego pękaniu.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu nawet w twardych gatunkach drewna. Jednak ze względu na wiele różnych właściwości twardych gatunków drewna zalecamy wykonanie próby.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do różnych zwyczajnych materiałów na zewnątrz, np. do szalunków, ogrodzeń, balkonów, kładek, elewacji.Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. Głębokość wkręcenia powinna wynosić idealnie 8 x średnica. W obliczeniach nie należy uwzględniać głębokości wkręcenia powyżej 12 x średnica
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Końcówka wiercąca- Karby frezujące pod łbem
- Gniazdo sześciokarbowe TX
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9044 A2 5,0X60/36 TX25