Art. 9045 A2 6,0X90/54 TX25
Śruby do drewna z wzmocnionym łbem kulistym, gwint częściowy
Numer pozycji
9045260 90/54
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377379320
Waga netto na 100
1,230 kg
Jednostki opakowania:
100
1.800
43.200
Numer pozycji
9045260 90/54
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377379320
Waga netto na 100
1,230 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Długość gwintu (b) | 54 mm |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Pełny gwint- łeb okrągły
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9045 A2 6,0X90/54 TX25