Art. 9045 A4 4,0X25/18 TX20
Śruby do drewna z wzmocnionym łbem kulistym, gwint częściowy
Numer pozycji
9045440 25/18
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377379474
Waga netto na 100
0,180 kg
Jednostki opakowania:
200
9.600
230.400
Numer pozycji
9045440 25/18
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377379474
Waga netto na 100
0,180 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Długość gwintu (b) | 18 mm |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Pełny gwint- łeb okrągły
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9045 A4 4,0X25/18 TX20