Art. 9045 A4 4,5X20 TX20
Vruty do dřeva stavební se zesílenou půlk hl, plný závit
Numer pozycji
9045445 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377199515
Waga netto na 100
0,210 kg
Jednostki opakowania:
200
9.600
230.400
Numer pozycji
9045445 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377199515
Waga netto na 100
0,210 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Długość gwintu (b) | 20 mm |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 9 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Gwint na części trzpienia- łeb okrągły
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9045 A4 4,5X20 TX20