Art. 9046 A4 4,5X35/24 TX20
Śruby do płyt wiór. z wzmocn. łbem soczew. stożko., gwint częściowy
Numer pozycji
9046445 35/24
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377200488
Waga netto na 100
0,260 kg
Jednostki opakowania:
200
4.200
100.800
Numer pozycji
9046445 35/24
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377200488
Waga netto na 100
0,260 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Długość gwintu (b) | 24 mm |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 9 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Gwint na części trzpienia- łeb soczewkowy stożkowy
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe TX
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9046 A4 4,5X35/24 TX20