Art. 9046 A4 5,0X30/20 TX25
Śruby do płyt wiór. z wzmocn. łbem soczew. stożko., gwint częściowy
Numer pozycji
9046450 30/20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377200570
Waga netto na 100
0,320 kg
Jednostki opakowania:
200
5.400
129.600
Numer pozycji
9046450 30/20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377200570
Waga netto na 100
0,320 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Długość gwintu (b) | 20 mm |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Gwint na części trzpienia- łeb soczewkowy stożkowy
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe TX
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9046 A4 5,0X30/20 TX25