Art. 9046 A4 6,0X70 TX25
Śruby do płyt wiór. z wzmocn. łbem soczew. stożko., pełny gwint
Numer pozycji
9046460 70
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377381699
Waga netto na 100
0,900 kg
Jednostki opakowania:
100
2.100
50.400
Numer pozycji
9046460 70
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377381699
Waga netto na 100
0,900 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Długość gwintu (b) | 70 mm |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Pełny gwint- łeb soczewkowy stożkowy
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe TX
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9046 A4 6,0X70 TX25