Art. 9047 A2 3,0X30 TX10
Śruby do płyt wióro. z wzmocnion. łeb stożk. płas., pełny gwint
Numer pozycji
9047230 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377247032
Waga netto na 100
0,100 kg
Jednostki opakowania:
500
24.000
576.000
Numer pozycji
9047230 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377247032
Waga netto na 100
0,100 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Długość gwintu (b) | 30 mm |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 6 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,9 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Pełny gwint- łeb stożkowy 90°
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe TX
- standardowa końcówka
- od średnicy 10, 8 oraz od 6 x 140mm karby frezujące pod łbem
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9047 A2 3,0X30 TX10