Art. 9047 A4 10,0X80/55 TX40
Śruby do płyt wióro. z wzmocnion. łeb stożk. płas., gwint częściowy
Numer pozycji
90474100 80/55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377359254
Waga netto na 100
2,600 kg
Jednostki opakowania:
100
1.200
28.800
Numer pozycji
90474100 80/55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377359254
Waga netto na 100
2,600 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Długość gwintu (b) | 55 mm |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 19 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX40 |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Liczba żeber frezujących | 6 Pcs. |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Gwint na części trzpienia- łeb stożkowy 90°
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe TX
- standardowa końcówka
- od średnicy 10, 8 oraz od 6 x 140mm karby frezujące pod łbem
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9047 A4 10,0X80/55 TX40