Art. 9049 A2 3,5X45 Z
Śruby do drewna z wzmocnionym łbem soczew. stoż., pełny gwint
Numer pozycji
9049235 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377383679
Waga netto na 100
0,200 kg
Jednostki opakowania:
200
5.400
129.600
Numer pozycji
9049235 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377383679
Waga netto na 100
0,200 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 7 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 45 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Pełny gwint- łeb soczewkowy stożkowy
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo PZ Pozidrive
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9049 A2 3,5X45 Z