Art. 9050 A4 3,0X30 Z
Śruby do płyt wióro. z wzmocnion. łeb stożk. płas., pełny gwint
Numer pozycji
9050430 30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377384140
Waga netto na 100
0,100 kg
Jednostki opakowania:
500
24.000
576.000
Numer pozycji
9050430 30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377384140
Waga netto na 100
0,100 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 6 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,9 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ1 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 30 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Pełny gwint- łeb stożkowy 90°
- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo PZ Pozidrive
- standardowa końcówka
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9050 A4 3,0X30 Z