Art. 9050 A4 4,0X65/42 Z
Śruby do płyt wióro. z wzmocnion. łeb stożk. płas., gwint częściowy
Numer pozycji
9050440 65/42
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377384348
Waga netto na 100
0,340 kg
Jednostki opakowania:
200
3.600
86.400
Numer pozycji
9050440 65/42
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377384348
Waga netto na 100
0,340 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 42 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Gwint na części trzpienia- łeb stożkowy 90°
- gniazdo PZ Pozidrive
- standardowa końcówka
- od średnicy 10, 8 oraz od 6 x 140mm karby frezujące pod łbem
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9050 A4 4,0X65/42 Z